Týden před Vánoci probíhal v naší škole v osmých a devátých třídách Active Week, kdy nás celý den učili angličtinu rodilí mluvčí. Každý rok přijedou velmi milí a zábavní lidé, kteří nás učí s radostí. Letošní kurz byl navíc zvláštní tím, že se odehrával v předvánočním čase. Povídali jsme si, hráli jsme hry, vypracovávali jsme projekty na různá zadaná témata.

     Dozvěděli jsme se spoustu věcí o zemích, ze kterých lektoři pocházejí. Příjemně jsme se naladili do vánoční atmosféry – ozdobili jsme společně vánoční stromeček, poslouchali anglické vánoční písničky a koledy a snažili jsme se použít vše, co jsme se naučili v hodinách anglického jazyka. A odměna? Kromě zjištění, že naše angličtina funguje v praxi, jsme dostali certifikát o absolvování kurzu.

K. Bezdičková a K. Ebertová (třída 9.C)