Někteří žáci naší školy si první dny školního roku užili ve slavnostní atmosféře. Ve středu 4. září se v obřadní síni Městského úřadu v Táboře konalo předávání certifikátů  dokládajících složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English. Za přítomnosti rodičů a kamarádů je děti převzaly z rukou Ing. Michaely Bébrové, zástupkyně ředitele Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích, a starosty města Tábora Ing. Štěpána Pavlíka.

Žáci naší školy se na složení zkoušek z anglického jazyka pečlivě připravovali během loňského školního roku. Také letos nabízíme dětem přípravné kurzy vedoucí ke složení zkoušek Cambridge English. Věříme tedy, že se i za rok sejdeme  při tomto slavnostním aktu, který je pro žáky zaslouženou odměnou za jejich celoroční snahu a za odvahu, s jakou absolvovali svou první velkou zkoušku. Všem úspěšným absolventům kurzu srdečně blahopřejeme a těšíme se na setkání v novém školním roce.

Fotografie ze slavnostního předávání naleznete ve fotogalerii.

Vyučující anglického jazyka

P9048706

Závazná přihláška ke stažení a tisku v sekci - Pro rodiče a děti - Dokumenty ke stažení - ostatní dokumenty 

Prihlaska