V pátek 13. 10. 2017 jsme se školou navštívili Pražský hrad. Ráno jsme si museli trochu přivstat, abychom se vyhnuli pražské dopravní špičce. Vyjeli jsme v 7 hodin od Kotnova. V autobuse byla velká zábava, povídali jsme si. Myslím, že cestu v autobuse si všichni užili.
   Naši exkurzi jsme začali v Katedrále sv. Víta a později jsme si prohlédli Vladislavský sál. Dále jsme pokračovali do zlaté uličky, která byla malebná a útulná. Na konci této uličky jsme si posedali na lavičky a jako správné české děti jsme vyndaly řízky. Japoncům to přišlo natolik zajímavé, že ses s námi začali fotit. Konec Zlaté uličky byl zároveň konec naší exkurze. Vrátili jsme se zpět k autobusu, který nás dovezl zpátky do Tábora.
   Exkurze se mi líbila, tak zase někdy příště…


                                                 Karolína Ebertová, VIII.C

IMG 20171013 092524