Začátky každý den od 9:00 hod do 17:00 hod. Bližší informace na telefonu 777 066 785

Šotek

2. - 6. srpna 2021

Všichni žáci základní školy mají běžnou prezenční výuku (jsou ve škole).

Žáci se testují po příchodu do školy 1krát v týdnu (test SEJOY-  Instruktážní video AG testy Sejoy - YouTube).

V běžném provozu je školní družina.

Nadále platí hygienická opatření: testování, povinnost nosit respirátory nebo zdravotní roušky, hygiena rukou. Žáci nemusí během výuky mít nasazen ochranný prostředek dýchacích cest (respirátor ani roušku), a to při vzdělávání po dobu, kdy sedí v lavici. Při ostatních aktivitách ve škole (např. režim o přestávkách, při příchodu a odchodu ze třídy) zůstává stejný režim jako doposud.

Mateřské školy Čelkovice a v Dlouhé ulici jsou otevřeny od 10. května pro všechny děti v běžném režimu bez povinnosti testování dětí.

Informace školní jídelny

Žáci na prezenční výuce mají obědy automaticky přihlášeny. V případě nezájmu je třeba oběd odhlásit na e-mail Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. .

Ve školní jídelně platí hygienická opatření – rozestupy při sezení, respirátory nebo zdravotní roušky, hygiena rukou.