V termínu 16.-20.9.2019 proběhlo jako každý školní rok cyklosoustředění  žáků 8.AB a několika deváťáků. Z Tábora jsme se po vlastní ose přesunuli do Blatnice u Pojbuk. Protože nám přálo počasí, tak jsme cestu zvládli v klidu a pohodě. Celý týden jsme na kolech prozkoumávali okolí Pacova a Pojbuk. Najezdili jsme celkem cca 170 km a užili si plno legrace. Rána byla sice chladnější, ale protože byly všude kolem kopce, tak jsme se na kolech pěkně zahřáli.

Velkou pochvalu si zaslouží celá skupina, protože tempo na kolech občas připomínalo závodní peloton.

IMG 20190918 114002

Někteří žáci naší školy si první dny školního roku užili ve slavnostní atmosféře. Ve středu 4. září se v obřadní síni Městského úřadu v Táboře konalo předávání certifikátů  dokládajících složení mezinárodně uznávané jazykové zkoušky Cambridge English. Za přítomnosti rodičů a kamarádů je děti převzaly z rukou Ing. Michaely Bébrové, zástupkyně ředitele Evropského centra jazykových zkoušek v Českých Budějovicích, a starosty města Tábora Ing. Štěpána Pavlíka.

Žáci naší školy se na složení zkoušek z anglického jazyka pečlivě připravovali během loňského školního roku. Také letos nabízíme dětem přípravné kurzy vedoucí ke složení zkoušek Cambridge English. Věříme tedy, že se i za rok sejdeme  při tomto slavnostním aktu, který je pro žáky zaslouženou odměnou za jejich celoroční snahu a za odvahu, s jakou absolvovali svou první velkou zkoušku. Všem úspěšným absolventům kurzu srdečně blahopřejeme a těšíme se na setkání v novém školním roce.

Fotografie ze slavnostního předávání naleznete ve fotogalerii.

Vyučující anglického jazyka

P9048706

Závazná přihláška ke stažení a tisku v sekci - Pro rodiče a děti - Dokumenty ke stažení - ostatní dokumenty

Prihlaska